Veikala noteikumi – Dienliliju dārzs

Veikala noteikumi

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

Jūsu ērtībām piedāvājam iegādāties stādus arī internetā, kur ir iespējams izvēlēties daļu no dārzā pieejamā puķu klāsta. Internetā piedāvātas tiek tikai mūsu dārzā ziedošās dienziedes, turklāt visi puķu attēli ir fotogrāfēti to ziedēšanas brīdī dārzā! Līdz ar to mēs garantējam, ka stādi piemēroti Latvijas augšanas apstākļiem! Internetā stādus var iegādāties no 01.01. – 31.09. Iegādātos stādus piegādājam pa pastu, uz pasta staciju vai ar kurjeru 5 darba dienu laikā pēc izrakstītā rēķina apmaksas (stādi, kas pasūtīti ziemas un pavasara periodā (līdz 15.05), tiks izsūtīti līdz 31.05.)

1. Veicot preces pasūtīšanu, Jūs tādējādi apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītiet preču piegādes nosacījumiem.

2. Uzsākot preces pasūtīšanu, Jūs piekrītat, ka interneta vietnē http://daylily.lv/ ievadītie dati var tikt izmantoti saskaņā ar iepriekš norādītajiem noteikumiem Privātuma politikas sadaļā.

3. Stādu tirdzniecības atļauja – mūsu audzētie stādi ir iekļauti Valsts augu aizsardzības dienesta reģistrā (Reģistra Nr. 3205109, reģistrācijas apliecība).

Preču apraksti un cenas:

4. Interneta veikalā http://daylily.lv/ redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar http://daylily.lv/ pa e-pastu: dienlilijudarzs@gmail.com, vai pa tālr. +371 29422006.

5. Cenā nav ietverta maksa par piegādi.

6. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā http://daylily.lv/, un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.

Apmaksas kārtība iegādājoties preci:

7. Apmaksu var veikt:

7.1. ar norēķinu karti vai caur internetbanku tiešsaistē (online). Maksājumi tiešsaistē tiek veikti, izmantojot mūsu partneru sistēmu „Paysera” (sīkāka informācija: www.paysera.lv)

8. Prece tiek izsūtīta 3-5 darba dienu laikā no brīža, kad ir saņemta apmaksa par preci Dienliliju dārzs kontā.

Interneta vietnē http://daylily.lv/ piedāvāto pakalpojumu izmantošana:

Preču atteikuma un atgriešanas tiesības/noteikumi

Informāciju par atteikuma tiesībām, kā arī Distances līguma noteikumus iespējams lasīt Ministru kabineta noteikumos nr. 255.

Kā arī informāciju par preces atgriešanu var aplūkot Saeimas pieņemtajā Patērētāju tiesību aizsardzības likumā!

Preču piegādes nosacījumi/noteikumi

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat Preču piegādes nosacījumiem.

Piegādes izdevumi:

a. pa pastu – 

b. ar pasta staciju jeb pakomātu (tikai Latvijas teritorijā) – 5 EUR neatkarīgi no stādu skaita.

c. ar kurjeru un DPD paku bodi –

*nosūtīšanas izdevumos iekļauta pakas sagatavošana un transportēšana.

Pasūtījumiem virs 100 EUR piegāde pa Latviju bez maksas!

Privātuma politika

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes http://daylily.lv/ Privātuma politikai!

PAVASARA STĀDU REZERVĀCIJA- 50% ATLAIDE POPULĀRĀKAJĀM ŠĶIRNĒM
This is default text for notification bar