Ekskursijas – Dienliliju dārzs

Ekskursijas

Mūsu Dienliliju (dienziežu) dārzā ir apskatāmas un nopērkamas gan pasaulē slavenu dienliliju selekcionāru šķirnes, gan dienliliju dārza aizsācēja V. Baņģiera, gan arī jaunās selekcionētās dienliliju šķirnes.
Kopumā mūsu dārzā Jūs varat apskatīties un iegādāties vairāk kā 1000 dažādas dienliliju šķirnes!
Jau kopš 2002. gada mūsu dārzs kā iemīļota ekskursiju vieta ir ne tikai puķu mīļiem vai individuāliem ceļotājiem, bet arī tūristu grupām. Sezonas laikā mūsu dārzu apmeklē aptuveni 1500-2000 cilvēku. Lielākais apmeklētāju skaits vienā dienā bija 2007. gada Puķu draugu saietā, kur vienas dienas laikā dārzu apmeklēja ~ 700 cilvēku no visas Latvijas.
Cenas par stādu ir no 2 EUR līdz pat 160 EUR. Par izdevīgām cenām ir iespējams iegādāties stādu komplektus! Savukārt dārzā piedāvājam pa īpašām cenām iegādāties arī dienliliju krūmus, kas ir izdevīgi tiem puķu mīļiem, kuri vēlas baudīt puķu pilnziedu jau nākamajā gadā vai kuriem ir nepieciešams liels skaits stādu.
Dārzs apmeklētājiem ir brīvi pieejams dienliliju ziedēšanas laikā, jūlijā un augustā, katru dienu no 9:00-19:00. Dārzā katrs var atrast stādus savai gaumei un rocībai.
Dārza apskates maksa 1 EUR (bērniem ieeja par brīvu).

Pieteikties ekskursijai

    VASARAS STĀDU IZPARDOŠANA - ATLAIDES LĪDZ 60%
    This is default text for notification bar